Doprava nad 1000,- ZDARMA

matrace PiCaSo VITAL

Výška 21 cm v potahu
Materiál jádra  HR pěna (studená pěna), VITAL pěna
Nosnost  do 110 kg
Potah  snímatelný, pratelný
Uložení na rošt  lamelový, polohovatelný, pevný
Záruka  5 let na jádro matrace
Tuhost  střední nižší 4 (škála: 1=měkká, 10=tvrdá)
Škála tuhosti  1 2 3  4  5 6 7 8 9 10

Varianta:
Množství:

Na objednávku: dodání do 14 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Ergonomické jádro matrace o celkové výšce 18 cm je vytvořeno ze dvou vrstev. Spodní, základní nosná část, o výšce 13 cm, je založena na novém konstrukčním řešení, které představují speciální pružící profily zhotovené z kvalitní pěny Vital. Profily jsou seřazeny do podélných a příčných řad a reagují na měnící se zatížení, vyvolané pohybem ležícího těla, tak, že se mu přizpůsobují. Páteř přitom zůstává v přirozené poloze a spolu s klouby i svaly příjemně relaxuje. Důležitou vlastností profilů je jejich schopnost odvětrávání jádra, čímž se odvádí vlhkost a vytváří příjemné suché prostředí, které podporuje komfortní a zdravé spaní.
Horní část jádra tvoří 5 cm vysoká vrstva profilované studené pěny HR s hmotností 40 kg/m³, která rozkládá váhu těla a snižuje zatížení a opotřebení pružících profilů, což prodlužuje dobu jejich funkčnosti a celkovou životnost. Vyznačuje otevřenou strukturou pórů, je pevná, pružná a zajišťuje velmi dobré odvětrávání matrace. 
VITAL pěna (bílá část matrace) je charakteristická výbornou elasticitou a tvarovou stálostí o hmotnosti 35 kg/m3.. Je dostatečně pevná a při zatížení kopíruje tvar těla. Má dlouhou životnost.

*Vysvětlivka tuhostí (číslo 1 = měkká matrace, číslo 5 = středně tvrdá matrace, číslo 10 = tvrdá matrace) 

PŘEDNOSTI

  • výška 21 cm včetně potahu
  • 7 anatomických zón
  • měchová matrace
  • nižší střední tuhost: 4
  • dobré odvětrávaní matrace díky pórům
  • hygienický potah matrace zamezuje pronikání vlhka a nečistot z matrace do lůžka
  • unikátní konfekční ruční zpracování potahu matrace
  • jednoduchá údržba potahu
  • potah je optařen po celém obvodu zipem- lze rozdělit na dvě části.

TIPY NA ÚDRŽBU

Jedinečné konfekční provedení potahu o výšce 3 cm spočívá v ručním sešití všech tří částí (spodní, vrchní a boků), čímž je zajištěna stabilita a pravidelnost jeho rozložení na matraci, pevně přilne k jádru a nekroutí se. Tento způsob konfekčního zpracování byl vyvinut z toho důvodu, aby byly sladěny užitné vlastnosti postele a matrace za účelem dosažení komfortního a zdravého spaní. Ošetřování návleku na matraci PiCaSo Vital doporučujeme provádět nejméně jednou za rok, nejlépe v letním období. Návlek rozdělíme pomocí zipu na 2 části a každou část potahu pereme samostatně. Potah matrace PiCaSo Vital je možné prát v domácí pračce s větší kapacitou praní, nejlépe o hmotnosti prádla do 7 kg, při teplotě vody až do 95°C v jemném cyklu. Nepoužívat bělící prostředky obsahující chlór. Pro sušení v domácí sušičce se doporučuje nízký stupeň teploty vzduchu maximálně do cca 60°C. Návlek se má sušit dokud z něj nevyprchá veškerá vlhkost. Při ošetřování návleku je třeba respektovat přidělené ošetřovací symboly na boku potahu.

Prát při maximální teplotě 95°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení Výrobek se nesmí žehlit Výrobek je možno chemicky čistit