Doprava nad 1000,- ZDARMA

matrace Clima SYSTEM DUO

 Výška  25 cm nebo 30 cm v potahu
 Materiál jádra  Clima systém, HR pěna
 Nosnost  do 140 kg
 Potah  snímatelný, pratelný
 Uložení na rošt  lamelový, polohovatelný, pevný
 Záruka  5 let na jádro
 Tuhost  vyšší 6.5 (škála: 1=měkká, 10= tvrdá)
 Škála tuhosti  1 2 3 4 5  6.5  7 8 9 10

Varianta:
Množství:

Na objednávku: dodání do 14 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Jádro matrace CLIMA-SYSTÉM je komfortní pětivrstvé ergonomické jádro matrace sendvičového typu o celkové výšce 22 cm nebo 27 cm. CLIMA-SYSTEM je nové konstrukční řešení, které spočívá ve vložení dvou pružících odvětrávacích pěnových roštů v jádru matrace. Pěnové rošty jsou vyrobeny s antibakteriální pěny. Jádro matrace je chráněno bavlněným separačním návlekem.
HR pěna tzv. „studená pěna“ (zelená část pěny) s nadstandardní hustotou 38 kg/m3 odpovídá současným trendům zdravého spaní. Kromě toho, že je alergicky neutrální, dává tělu možnost komfortního odpočinku.
CLIMA-SYSTÉM je odvětrávací a průžící pěnový rošt vyrobený s antibakteriální PUR pěny Tato pěna zamezuje šíření bakterií a plísní. Pokud máte raději tužší matraci, je tato matrace právě jako pro vás stvořená.

*Vysvětlivka tuhostí (číslo 1 = měkká matrace, číslo 5 = středně tvrdá matrace, číslo 10 = tvrdá matrace) 

PŘEDNOSTI

  • nadstadardní výška jádra 25 cm nebo 30 cm v potahu,
  • 7 anataomických zón jádra,
  • antibakteriální a odvětrávací pěnový rošt v jádru matrace,
  • profilované jádro matrace zajišťuje ergonomický efekt ležení,
  • zdravá a příjemná relaxace kloubů, páteře a svalů,
  • HR pěna zajišťuje pevnost, pružnost a vyšší propustnost vzduchu,
  • pocitová tuhost matrace vyšší 6.5
  • alergicky neutrální,
  • 3- dílný ručně šitý potah,
  • možnost oboustranného využití matrace.

 

TIPY NA ÚDRŽBU

3-dílný ručně šitý hygienický potah matrace je komfortní a orginální potah aktivně přispívá ke zdravému a pohodlnému spaní. Zvýšené pohodlí zajištuje komfortní potahová látka o hmotnosti 450 g/m2. Tato tkanina je podšitá termopojeným polyesterovým vláknem o hmotnosti 350 g/m2. Vysoká gramáž potahové látky a polyesterové náplně vytváří silnou a vzdušnou separační vrstvu mezi lidským tělem a jádrem matrace a brání pronikání tělesné vlhkosti do jádra matrace. Snimatelný potah je po celém obvodu opatřený zipem, kterým je možno rozdělit na dvě poloviny a samostatně ho prát při teplotě vody 60 °C. Potah se nesmí bělit a žehlit. Sušení je možné na nejnižší program - sušení studeným vzduchem.

Prát při maximální teplotě 60°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení Výrobek se nesmí žehlit Výrobek je možno chemicky čistit