Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

MIRABELL VISCO 1+1 zdarma

Výška  20 cm v potahu
 Materiál jádra  Visco pěna, studená pěna
 Nosnost  do 130 kg  
 Potah  snímatelný, pratelný  
 Uloženi na rošt  lamelový, pevný , polohovací
 Záruka  3 roky na jádro
 Tuhost  vyšší 5.5 a 7.5 (škála: 1=měkká, 10=tvrdá) 
 Škála tuhosti  1 2 3 4  5.5  6  7.5  8 9 10

Varianta:
Množství:

Na objednávku: dodání do 10 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Matrace Mirabell Visco patří ke komfortním partnerským matracím se střední vyšší tuhostí. Horní stranu matrace tvoří paměťová (visco, strana soft) pěna žluté barvy o výšce 4 cm, která uleví kloubům díky působení tělesné teploty se dokonale přizpůsobí anatomii těla. Střední část jádra tvoří studená pěna Flexifoam s přirozenou tuhostí a stabilitou celé konstrukce (modrá a oranžová pěna), doplněná o ramenní kolébky, které přispívájí k dokonalému uvolnění v jednotlivých partií a současně napomáhají správnému uložení páteře při všech režimech spánku (na boku, na zádech). Základnu matrace tvoří strana hard (červená) z pěny Flexi o vysokém objemu s tuhostí 7,5.

PŘEDNOSTI

  • paměťová visco pěna
  • uleví kloubům
  • výška 20 cm v potahu
  • střední vyšší tuhost
  • strana hard a soft
  • matraci je možné otáčet
  • pratelný potah se zipem lze rozdělit na dvě části
  • prodlouženou záruku na jádro matrace 3 roky získáte registrací na zaruka.matracetropico.cz

TIPY NA ÚDRŽBU

Potah Relaxtic (100% PES) prošitý dutým vláknem je po celém obvodu matrace opatřený zipem umožňujícím jeho sejmutí z jádra a rozdělení na dvě části. Lze ho samostatně prát při teplotě vody 60°C v domácích podmínkách. Nepodoručujeme potah výrobku bělit, sušit a žehlit. Výrobce matrace je česká firma Tropico s dlouholetou historií v oboru.

Prodloužená záruka jádra matrace: celkem 3 roky - pro získání prodloužené záruky (delší než 2 roky) je potřeba matraci do 10 dnů od nákupu registrovat v online formuláři na adrese: zaruka.matracetropico.cz. Pokyny k registraci najdete, pokud se nezaregistrujete, máte nárok na standardní 2letou záruku.

Prát při maximální teplotě 60°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se nesmí sušit v bubnové sušičce Výrobek se nesmí žehlit Výrobek je možno chemicky čistit