Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

matrace Trio Clima VISCO

Výška   18 cm v potahu
Jádro   VISCO pěna, Clima pěna, PUR pěna
Nosnost   do 100 kg
Potah   snímatelný, pratelný
Uložení na   polohovatelný, lamelový, pevný rošt
Záruka   2 roky
Tuhost   nižší střední 4 (škála: 1=měkká, 10=tvrdá)
Škála tuhosti   1 2 3  4  5 6 7 8 9 10

Varianta:
Množství:

Na objednávku: dodání do 10 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Matrace TRIO CLIMA VISCO má 3-vrstvé, ergonomické jádro sendvičového typu ze 3 druhů pěn o celkové výšce 15 cm. Matrace je konstrukčně řešena ze 3 typů pěn - nízkoelastické antibakteriální VISCO pěny (4 cm), komforní perforované CLIMA pěny a certifikované elastické PUR pěny. VISCO pěna (modrá) tvoří horní část matrace, vlivem tělesné teploty a váhy těla umožňuje anatomické tvarování vrchní části jádra, rozloží váhu těla na matraci, což má pozitivní vliv na krevní oběh. Zmírňuje bolesti zad a zvyšuje ochranu proti proleženinám (antidekubitní efekt). Zajišťuje výbornou oporu těla a přirozenou vodorovnou polohu páteře. Clima pěna (modrá pěna uprostřed matrace)  je komfortní perforovaná patentovaná pěna se 7 zónami a vysokou objemovou hmotností, která garantuje dlouhou trvanlivost. Spodní PUR pěna (zelená pěna) je certifikovaná elastická pěna o vysoké objemové hmotnosti.

*Vysvětlivka tuhostí (číslo 1 = měkká matrace, číslo 5 = středně tvrdá matrace, číslo 10 = tvrdá matrace) 

PŘEDNOSTI

  • VISCO pěna rozloží váhu těla
  • odlehčuje tlak na pohybové ústrojí
  • zlepšuje krevní oběh
  • relaxace kloubů
  • třívrstvá matrace
  • ergonomický efekt ležení
  • snimatelný, pratelný potah se zipem
  • dokonale odvětrávaná
  • alergicky neutrální

TIPY NA ÚDRŽBU

Komfortní ručně šitý potah aktivně přispívá k pohodlnému spánku. Je ušitý z jemné, ale pevné viskózové tkaniny (24%), která je podšita termopojeným polyesterovým klimatizačním rounem o hmotnosti 250 g/m². Potah velmi dobře odvádí veškerou vlhkost a zabraňuje tak proníkaní vlhkosti do jádra matrace. Je prodyšný, hypoalergenní a má výborné antibakteriální vlastnosti. Potah je po celém obvodu matrace opatřený zipem umožňujícím jeho sejmutí z jádra, rozdělení na dvě části a jejich samostatné praní při teplotě vody 60 °C, umožňuje tak jednoduchou údržbu. Potah se nesmí bělit a žehlit. Sušení je možné pouze na nejnižším programu sušení studeným vzduchem.

 

Prát při maximální teplotě 60°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení Výrobek se nesmí žehlit Výrobek je možno chemicky čistit