Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

matrace Clima VISCO

Výška   19 cm v potahu
Jádro   VISCO pěna, Clima pěna
Nosnost   do 110 kg
Potah   snímatelný, pratelný
Uložení na   polohovatelný, lamelový, pevný rošt
Záruka   2 roky
Tuhost   střední nižší 4.5 (škála: 1=měkká, 10=tvrdá)
Škála tuhosti   1 2 3  4.5  5 6 7 8 9 10

Varianta:
Množství:

Na objednávku: dodání do 12 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Ergonomické jádro matrace CLIMA VISCO je složeno ze 2 druhů pěn, nízkoelastické antibakteriální pěny VISCO pěny a perforované pěny CLIMA. Celková výška jádra matrace je 16 cm. VISCO pěna (tmavě modrá) o výšce 4 cm tvoří horní část matrace, vlivem tělesné teploty a váhy těla umožňuje anatomické tvarování vrchní části jádra, rozloží váhu těla na matraci, což má pozitivní vliv na krevní oběh. zmírňuje bolesti zad a zvyšuje ochranu proti proleženinám (antidekubitní efekt). CLIMA pěna (světle modrá) je komfortní, prodyšná, certifikováná sedmizónová pěna s vysokou objemovou hmotností (garance trvanlivosti). Celkovám výška matrace v potahu je pak 19 cm.

*Vysvětlivka tuhostí (číslo 1 = měkká matrace, číslo 5 = středně tvrdá matrace, číslo 10 = tvrdá matrace) 

PŘEDNOSTI

  • VISCO pěna rozloží váhu těla
  • odlehčuje tlak na pohybové ústrojí
  • zlepšuje krevní oběh
  • tuhost střední nižší
  • relaxace kloubů
  • ergonomický efekt ležení
  • snimatelný, pratelný potah se zipem
  • alergicky neutrální

TIPY NA ÚDRŽBU

Komfortní ručně šitý potah aktivně přispívá k pohodlnému spaní. Je zhotoven z jemné, ale pevné viskózové tkaniny (24%), která je podšita termopojeným polyesterovým klimatizačním rounem o hmotnosti 250 g/m². Vykazuje velmi dobrou nasákavost, prodyšnost, hypoalergenní a antibakteriální vlastnosti. Zároveň zamezuje pronikání vlhkosti do jádra matrace. Potah je po celém obvodu matrace opatřený zipem umožňujícím jeho sejmutí z jádra, rozdělení na dvě části a jejich samostatné praní při teplotě vody 60 °C, umožňuje tak jednoduchou údržbu. Potah se nesmí bělit a žehlit. Sušení je možné pouze na nejnižším programu sušení studeným vzduchem.

Prát při maximální teplotě 60°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení Výrobek se nesmí žehlit Výrobek je možno chemicky čistit