Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

matrace Trio Clima LATEX

Výška   18 cm v potahu
Materiál jádra   Latexová pěna, Clima pěna. PUR pěna
Nosnost   do 100 kg
Potah   snímatelný, pratelný
Uložení na rošt   polohovatelný, lamelový, pevný, 
Záruka   2 roky
Tuhost   střední 5 (škála: 1=měkká, 10=tvrdá)
Škála tuhosti   1 2 3 4  5  6 7 8 9 10

Varianta:
Množství:

Na objednávku: dodání do 12 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Jádro matrace TRIO Clima LATEX sendvičového typu ze tří druhů pěn - latexové pěny (4 cm), Clima pěny a PUR pěny. Celková výška jádra je 15 cm. Horní latexová pěna (světle žlutá) o výšce 4 cm, umožňuje díky mikroporézní struktuře odvod vlhkosti a zlepšuje regulaci tepla vydávaného tělem. Zajišťuje výbornou oporu těla a přirozenou vodorovnou polohu páteře. Prostřední clima pěna (modrá pěna)  je komfortní perforovaná patentovaná pěna se 7 zónami a vysokou objemovou hmotností, která garantuje dlouhou trvanlivost. Spodní PUR pěna (zelená pěna) je certifikovaná elastická pěna o vysoké objemové hmostnosti s prodlouženou životností.

*Vysvětlivka tuhostí (číslo 1 = měkká matrace, číslo 5 = středně tvrdá matrace, číslo 10 = tvrdá matrace) 

PŘEDNOSTI

  • aktivně přispívá ke zmírnění bolesti zad a svalů
  • odlehčuje tlak na pohybové ústrojí
  • zdravá a příjemná relaxace kloubů a páteře
  • tuhost střední 5
  • alergicky neutrální
  • ergonomický efekt ležení
  • dokonalé odvětrávaní matrace diky performaci
  • potah snímatelný, pratelný
  • dvoudílný potah na zip

TIPY NA ÚDRŽBU

Komfortní ručně šitý potah aktivně přispívá k pohodlnému spaní. Je zhotoven z jemné, ale pevné viskózové tkaniny (24%), která je podšita termopojeným polyesterovým klimatizačním rounem o hmotnosti 250 g/m². Vykazuje velmi dobrou nasákavost, prodyšnost, hypoalergenní a antibakteriální vlastnosti. Zároveň zamezuje pronikání vlhkosti do jádra matrace. Potah je po celém obvodu matrace opatřený zipem umožňujícím jeho sejmutí z jádra, rozdělení na dvě části a jejich samostatné praní při teplotě vody 60 °C, umožňuje tak jednoduchou údržbu. Potah se nesmí bělit a žehlit. Sušení je možné pouze na nejnižším programu sušení studeným vzduchem.

Prát při maximální teplotě 60°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení Žehlení při teplotě max. 110°C Výrobek je možno chemicky čistit