Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

matrace LILA

Výška  22 cm v potahu
Materiál jádra  BIO latex, gelová pěna S-GT Hybride
Nosnost  do 135 kg  
Potah  snímatelný, pratelný  
Uloženi na  lamelový, pevný, polohovatený rošt
Záruka  7 let na jádro
Tuhost  vyšší střední 7 (1=měkká, 10=tvrdá)
Škála tuhosti   1 2 3 4 5 6  7  8 9 10

Varianta:
Množství:

Na objednávku: dodání do 8 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Vlajková loď tradiční značky matrací Slumberland. Celolatexová ortopedická matrace s vloženou gelovou pěnou. Zamilovat se je snadné... Kdo jednou spal na latexu, vždycky spal na latexu. Matrace „královské třídy“ v parádní výšce nabízí nevídané pohodlí. Masivní latexové jádro s ortopedickým pohodlím 7– zón s perforací pro vysokou vzdušnost. Latexová pěna má vysoký objem cca 65 kg/m3 pro dlouhou životnost. Mistr světa v polohování na všech typech lamelových roštech. Střední čast jádra je doplněna o gelovovou pěnu S-GT Hybride (jemná reakce v zónách, vzdušnost, omezení tlaku na tělo). Matrace svojí tuhostí vyhoví téměř všem uživatelům a nabídne dokonalou podporu páteře, odlehčení těla a pohodlí, o jakém se Vám ani nesnilo. Pružný, téměr nezničitelný latex s odlehčující gelovou pěnou omezí pocení i roztoče na minimum.

PŘEDNOSTI

  • dokonale jemný latex se 7 zónovou perforací
  • gelová pěna uprostřed
  • ortopedické vlastnosti
  • vysoká vzdušnost
  • prodloužená záruka 7 let na jádro matrace
  • potah s přírodními vlákny
  • pocitová tuhost spíše střední
  • rychlé dodání u základních rozměrů
  • prodlouženou záruku 7 let získáte ragistrací na zaruka.matracetropico.cz

TIPY NA ÚDRŽBU

Potah Thermo Air Control s vysokým podílem přírodních vláken se snadno zbavuje vlhkosti a napomáhá udržet správnou tělesnou teplotu během spánku i díky odvětrávací mřížce podél celého obvodu. Potah je dvojdílný a pratelný na 60 °C. Potah se nesmí žehliž, je možné jej sušit na nízký program.

Prodloužená záruka jádra matrace: celkem 7 let - pro získání prodloužené záruky (delší než 2 roky) je potřeba matraci do 10 dnů od nákupu registrovat v online formuláři na adrese: zaruka.matracetropico.cz. Pokud se nezaregistrujete, máte nárok na standardní 2letou záruku.

Prát při maximální teplotě 60°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení Výrobek se nesmí žehlit Výrobek je možno chemicky čistit