Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

matrace Clima LATEX

Výška   19 cm v potahu
Materiál jádra   Latexová pěna - 4 cm, Clima pěna
Nosnost   do 110 kg
Potah   snímatelný, pratelný
Uložení na rošt   polohovatelný, lamelový, pevný, 
Záruka   2 roky
Tuhost   střední 5.5 (škála: 1=měkká, 10=tvrdá)
Škála tuhosti   1 2 3 4  5.5  6 7 8 9 10

Varianta:
Množství:

Na objednávku: dodání do 12 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Jádro matrace CLIMA LATEX je složeno ze dvou druhů pěn - antibakteriální latexové pěny (světle žlutá) a komfortní perforované pěny CLIMA (zelená pěna). Výška jádra matrace je 16 cm, celková výška matrace v potahu pak je 19 cm. Horní latexová pěna (světle žlutá) o výšce 4 cm, umožňuje díky mikroporézní struktuře odvod vlhkosti a zlepšuje regulaci tepla vydávaného tělem, také zajišťuje výbornou oporu těla a přirozenou vodorovnou polohu páteře. Clima pěna (zelená pěna) je komfortní perforovaná patentovaná pěna se 7 zónami a vysokou objemovou hmotností, která garantuje dlouhou trvanlivost.

*Vysvětlivka tuhostí (číslo 1 = měkká matrace, číslo 5 = středně tvrdá matrace, číslo 10 = tvrdá matrace) 

PŘEDNOSTI

  • zdravá a příjemná relaxace kloubů a páteře
  • odlehčuje tlak na pohybové ústrojí
  • alergicky neutrální
  • tuhost střední 5.5
  • ergonomický efekt ležení
  • dvoudílný zipový potah ručně šitý
  • dokonalé odvětrávaní matrace
  • odvod vlhkosti od těla
  • hypoalergenní a antibakteriální vlastnosti

TIPY NA ÚDRŽBU

Komfortní ručně šitý potah aktivně přispívá k pohodlnému spaní. Je zhotoven z jemné, ale pevné viskózové tkaniny (24%), která je podšita termopojeným polyesterovým klimatizačním rounem o hmotnosti 250 g/m². Vykazuje velmi dobrou nasákavost, prodyšnost, hypoalergenní a antibakteriální vlastnosti. Zároveň zamezuje pronikání vlhkosti do jádra matrace. Potah je po celém obvodu matrace opatřený zipem umožňujícím jeho sejmutí z jádra, rozdělení na dvě části a jejich samostatné praní při teplotě vody 60 °C, umožňuje tak jednoduchou údržbu. Potah se nesmí bělit a žehlit. Sušení je možné pouze na nejnižším programu sušení studeným vzduchem.

Prát při maximální teplotě 60°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení Výrobek se nesmí žehlit Výrobek je možno chemicky čistit