Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

dětský set MALÝ PRINC

Dětský set Malý princ je stvořený pro naše maličké chlapečky, aby se jim spinkalo jako v bavlnce po celou noc. Set se sklád z polštářku 40x60 cm a celoroční nadýchané přikrývky 90x135 cm nebo 100x135 cm. Povrchový materiál dětského setu byl navržen ze 100% jemného prodyšného bavlněného saténu, kdy celý obvod zdobí saténová paspulka jemně modrého tónu.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Povrchový materiál prošívaného dětského setu Malý princ tvoří jemný a velmi lehký 100% bavlněný satén. Polštář (výška cca 6 cm) i peřinka je obšita jemně modrou saténovou paspulkou, která jim dodává luxusní vzhled. Náplň polštáře tvoří 100% polyesterové kuličky a náplň peřinky je ze 100% dutého polyesterového vlákna, které v kombinaci s lehoučkým bavlněným saténem tvoří pro miminko přijemně teplé mikroklima. Díky náplni z dutého vlákna je peřinka krásně nadýchaná.

Bavlna   Öko Tex  

PŘEDNOSTI

  • 100% bavlněný satén
  • celoroční provedení
  • jemný růžový lem kolem celého obvodu
  • prodyšný povrchový materiál
  • velmi lehká a nadýchaná přikrývka
  • krásný obal - vhodné i jako dárek
  • certifikát: Öko-tex

TIPY NA ÚDRŽBU

Dětský set Malý princ můžete prát v pračce při teplotě vody do 60°C v jemném cyklu. Nepoužívat bělící prostředky obsahující chlór. Pro sušení v bubnové sušičce se doporučuje normální program sušení.  Aby byl polštářek jako nový, doporučujeme vložit do sušičky tenisový míček. Výrobky se májí sušit až dokud z nich nevyprchá veškerá vlhkost. Polštář i peřinka se nesmí žehlit. Materiál je certifikovaný: Öko-tex standard 100.

Prát při maximální teplotě 60°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení Výrobek se nesmí žehlit Výrobek je možno chemicky čistit