Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

dětská přikrývka MALÝ PRINC

Luxusní dětská prošívaná přikrývka Malý princ je stvořená pro naše maličké chlapečky, aby se jim spinkalo jako v bavlnce po celou noc. Povrchový materiál peřinky byl navržen ze 100% jemného a lehoučkého bavlněného saténu, kdy celý obvod přikrývky zdobí saténová paspulka jemně modrého tónu. Přikrývka je krásně nadýchaná a dobře prodyšná. Celoroční přikrývku Malý princ si můžete objednat v rozměru 90/135 cm nebo 100/135 cm. Peřinka je vhodná pro citlivou dětskou pokožku.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Povrchový materiál prošívané dětské peřinky tvoří 100% velmi lehoučký a jemný bavlněný satén, který je vhodný pro citlivou dětskou pokožku. Celá přikrývka je obšitá jemně modrou saténovou paspulkou, která dotváří její luxusní vzhled. Náplň přikrývky tvoří nadýchané 100% polyesterové duté vlákno, které v kombinaci s lehoučkým bavlněným saténem tvoří pro miminko přijemně teplé mikroklima. Celoroční přikrývku je možné vybírat ze dvou velikostí 90x135 cm 100x135 cm.

Bavlna   Öko Tex  

PŘEDNOSTI

  • 100% bavlněný satén
  • vhodná pro citlivou dětskou pokožku
  • celoroční provedení
  • jemně modrý lem kolem celého obvodu
  • prodyšný povrchový materiál
  • velmi lehká a nadýchaná
  • krásný obal - vhodné i jako dárek
  • certifikát: Öko-tex

TIPY NA ÚDRŽBU

Dětskou přikrývku Malý princ můžete prát při teplotě vody do 60°C v jemném cyklu. Nepoužívat bělící prostředky obsahující chlór. Pro sušení v bubnové sušičce se doporučuje normální program sušení.  Aby byla Vaše přikrývka jako nová, doporučujeme vložit do sušičky tenisový míček. Přikrývka se má sušit až dokud z ní nevyprchá veškerá vlhkost. Přikrývka se nesmí žehlit. Materiál je certifikovaný: Öko-tex standard 100. 

Prát při maximální teplotě 60°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení Výrobek se nesmí žehlit Výrobek je možno chemicky čistit