Doprava nad 1000,- ZDARMA

dětská přikrývka GREENFIRST

Dětská prošívaná přikrývka GREENFIRST byla navržena pro naše malé ratolesti. Povrchový materiál dětské přikrývky tvoří 100% čístá jemná bavlna ošetřená přírodními esencemi z citrónu, eukalyptu a levandule. Tato nesepratelná úprava příznivě působí na pokožku našich nejmenších a vytváří ochranu proti prachovým roztočům, molům a komárům. Je vhodná pro alergiky. Celoroční přikrývka je nabízena v rozměru 90/135 cm.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Povrchová tkanina přikrývky GREENFIRST je vyrobena ze 100% čísté ekologické patentované bavlny GREENFIRST®, která je opatřena nesepratelnou úpravou obsahující esenciální oleje z cintronů, eukalyptu a levandule. Tyto éterické oleje neobsahují tukové látky jako např. rostlinné oleje. Z nich vytvořený přírodní preparát je alergicky neutrální a dodává textiliím jedinečné vlastnosti pro ochranu proti prachovým roztočům, molům a komárům. Eukalyptové éterické oleje navíc příznivě působí na horní cesty dýchací a dodávají pocit uvolnění. Přírodní esenciální eleje zafixované v bavlněné tkanině působí blahodárně na povrch těla. Přikrývka je hebká, splývavá a po stranách zpevněna velurovou lemovkou. Náplň přikrývky tvoří značková dutá vlákna FibreHCS, které jsou vysoce odolné vůči mikroorganismům.

Bavlna   Öko Tex   Greenfirst

PŘEDNOSTI

  • 100% bavlna s esenciálními oleji
  • nesepratelná úprava proti prachovým roztočům, molům a komárům
  • citronovník působí příznivě na lečení zánětů ran
  • eukalypt působí příznivě na dýchací ústrojí, výkyvům nálad a depresím, potlačuje strach
  • levandule zmírňuje bolest svalů, hlavy, pomáhá při nespavosti a nervozitě, pozvedává náladu a podporuje funkci mozku
  • tkanina je alergicky neutrální - vhodné pro alergiky
  • baleno v dárkové tašce se zipem

TIPY NA ÚDRŽBU

Ošetřování dětské celoroční přikrývky z patentované bavlněné tkaniny GREENFIRST doporučujeme provádět nejméně jednou za rok, nejlépe v létě. Je možné ji prát v domácí pračce při teplotě vody do 60°C v jemném cyklu. (Upozorňujeme, že ve standardní domácí pračce. Přikrývku s většími rozměry je možno prát jenom v pračce s velkou kapacitou praní). Nepoužívat bělící prostředky obsahující chlór. Pro sušení v bubnové sušičce se doporučuje normální program sušení.  Aby byla Vaše přikrývka jako nová, doporučujeme vložit do sušičky tenisový míček. Přikrývka se má sušit až dokud z ní nevyprchá veškerá vlhkost.  Výrobek se může žehlit při maximální teplotě  žehlící plochy 110°C.

Prát při maximální teplotě 60°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při normálním sušícím programu Žehlení při teplotě max. 110°C Výrobek se nesmí chemicky čistit