Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

dětský polštář MALÝ PRINC

Luxusní dětský prošívaný polštář Malý princ je stvořený pro naše maličké chlapečky, aby se jim spinkalo jako v bavlnce po celou noc. Povrchový materiál dětského polštářku byl navržen ze 100% jemného a lehoučkého bavlněného saténu, kdy celý obvod zdobí saténová paspulka světlého modrého tónu. Rozměr dětského polštářku je 40x60 cm a výška 6 cm. Polštářek je vhodný pro citlivoudětskou pokožku.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Povrchový materiál prošívaného dětského polštářku Malý princ tvoří 100% jemný a lehoučky bavlněný saté, který je vhodný pro citlivou dětskou pokožku. Celý polštářek je obšitý jemně modrou saténovou paspulkou, která mu dodává luxusní vzhled. Náplň polštáře tvoří 100% polyesterové kuličky.

Bavlna   Öko Tex  

PŘEDNOSTI

  • 100% bavlněný satén
  • vhodné pro citlivou dětskou pokožku
  • jemný modrý lem kolem celého obvodu
  • prodyšný povrchový materiál
  • krásný obal - vhodné i jako dárek
  • certifikát: Öko-tex

TIPY NA ÚDRŽBU

Dětský polštářek Malý prince můžete prát při teplotě vody do 60°C v jemném cyklu. Nepoužívat bělící prostředky obsahující chlór. Pro sušení v bubnové sušičce se doporučuje normální program sušení.  Aby byl polštářek jako nový, doporučujeme vložit do sušičky tenisový míček. Výrobek se má sušit až dokud z ní nevyprchá veškerá vlhkost. Polštář se nesmí žehlit. Materiál je certifikovaný: Öko-tex standard 100.

Prát při maximální teplotě 60°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení Výrobek se nesmí žehlit Výrobek je možno chemicky čistit