Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

dětský polštář MALÁ PRINCEZNA

Luxusní dětský prošívaný polštář Malá princezna je stvořený pro naše maličké holčičky, aby se jim spinkalo jako v bavlnce po celou noc. Povrchový materiál dětského polštářku byl navržen ze 100% jemného bavlněného saténu, kdy celý obvod zdobí saténová paspulka jemně růžového tónu. Rozměr dětského polštářku je 40x60 cm. Výška cca 6 cm.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Povrchový materiál prošívaného dětského polštářku Malá princezna tvoří 100% jemný bílý bavlněný satén, který je vhodný pro citlivou pokožku miminka. Celý polštářek je obšitý jemně růžovou saténovou paspulkou, která mu dodává luxusní vzhled. Náplň polštáře tvoří 100% polyesterové kuličky.

Bavlna   Öko Tex  

PŘEDNOSTI

  • 100% bavlněný satén
  • materiál vhodný pro citlivou dětskou pokožku
  • jemný růžový lem kolem celého obvodu
  • prodyšný povrchový materiál
  • krásný obal - vhodné i jako dárek
  • certifikát: Öko-tex

TIPY NA ÚDRŽBU

Dětský polštářek Malá princezna můžete prát při teplotě vody do 60°C v jemném cyklu. Nepoužívat bělící prostředky obsahující chlór. Pro sušení v bubnové sušičce se doporučuje normální program sušení.  Aby byl polštářek jako nový, doporučujeme vložit do sušičky tenisový míček. Výrobek se má sušit až dokud z ní nevyprchá veškerá vlhkost. Polštář se nesmí žehlit. Materiál je certifikovaný: Öko-tex standard 100.

Prát při maximální teplotě 60°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení Výrobek se nesmí žehlit Výrobek je možno chemicky čistit