Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

hnízdo NATUR STARORŮŽOVÁ

Útulné hnízdečko Natur Starorůžové je vhodný doplněk do postýlky pro miminka od 0-7 měsíců. Povrchový materiál hnízdečka tvoří 100% certifikovaná bavlna, výplň tvoří 100% polyesterové vlákno v kombinaci s polyetherovou pěnou. Materiály jsou antibakteriální a prodyšné. Vnější velikost hnízda je 80x46 cm. Vnitřní rozměr je pak 65x26 cm.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Povrchový materiál dětského hnízda tvoří 100% bavlna. Certifikována Öko-Tex Standard 100, I. třída. Výplň je kombinace polyesterového vlákna a polyetherové pěnové matrace. Certifikována Öko-Tex Standard 100, I. třída. Všechny materiály jsou antibakteriální a prodyšné. Jedině hnízda značky MimiConcept® mají speciální kapsičku na schování šňůr pro zvýšení bezpečnosti. Všechny používané materiály v produktech MimiConcept mají certifikát Öko-Tex Standard 100 první třídy (mohou tak být v přímém kontaktu s kůží novorozence). Rozměry vnitřní: šířka 26 cm, délka 65 cm. Rozměry vnější: šířka 46 cm, délka 80 cm.ou tak být v přímém kontaktu s kůží novorozence). Rozměry vnitřní: šířka 26 cm, délka 65 cm. Rozměry vnější: šířka 46 cm, délka 80 cm.

Bavlna   Öko Tex  

PŘEDNOSTI

  • krásný design
  • pro miminka od 0-7 měsíců
  • prodyšné materiály
  • česká výroba
  • certifikováno
  • baleno v tašce

TIPY NA ÚDRŽBU

MimiConcept® dětské hnízdo je možné prát v pračce na 40 °C.


Prát při maximální teplotě 40°C Výrobek se nesmí sušit v bubnové sušičce Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení Výrobek se nesmí žehlit Výrobek je možno chemicky čistit