Doprava nad 1000,- ZDARMA

Certifikáty

Certifikát Coolmax® označující výrobky, které jsou zhotoveny z povrchové antibakteriální tkaniny z hydrofobního čtyřkanálkového značkového vlákna, které zajišťuje velmi dobrý odvod vlhoksti z povrchu těla do okolního prostředí. Tkanina Coolmax® Fabric™ byl původně vyvinut k výrobě funkčních sportovních oděvů, které se musejí vypořádat s velkým množstvím potu při extrémních sportech.
Mezinárodní certifikát ekologické kvality ÖKO-TEX Standard 100. Výrobky označené tímto certikátem jsou také vhodné pro děti do 3 let.
Šedo - bílý certifikát označuje výrobky, které jsou vyrobeny z tkaniny ze 100% bavlny. Tkanina je lehká, vzdušná a příjemná na dotek.

Certifikát Silver® pro označení patentované technologie SILVERplus - povrchová úprava tkaniny pomocí stříbrných iontů, která zajišťuje širokospektrální antimikrobiální a antiseptické účinky. Zamezuje tak množení baktérií produkujících nepříjemný zápach a šíření případných infekcí.

Greenfirst® - označuje ekologicky čistou bavlnu doplněnou o éterické oleje získané z - levandule, eukalyptu a citronovníku. Jedná se o tzv. 'ZELENOU' technologii, která je současným světovým trendem v ložním textilu.

Tencel® - patentovaná přírodní tkanina, která je v omaku hebká jako hedvábí a absorbuje až o 50% více vlhkosti než bavlna, přirozeně chladí a potlačuje růst bakterií. Tkanina je vyrobena z celulózového vlákna, tato vlákna se primárně vyrábí ze dřeva z drobných celulózových součástek dřeva, drobných vlásků, z kterých se vyrábějí celulózová vlákna.

 

Jak vybrat správnou přikrývku ?

Letní přikrývky (obsah náplně 150 g/m²) jsou zhotoveny z materiálů, které rychle odvádí pot od těla a v lůžku vytváří suché mikroklima. Jejich předností je dále lehkost, vzdušnost a jednoduchá údržba - dají se prát při teplotě vody do 60°C. Letní přikrývky jsou určeny pro letní období.

Celoroční označení přikrývek (obsah náplně 300g/m²) je vhodné pro uživatele, kteří netrpí zvýšenou potivostí a nejsou zimomřiví. Zde se používají hlavně bavlněné materiály, charakteristické příjemným pocitovým efektem. Tento typ označení přikrývek je možné používat behěm všech čtyř ročních období.

Hřejivá přikrývka (obsah náplně 400g/m²) se vyznačuje výplní z hřejivých syntetických vláken s nadměrnou nadýchaností. Tento druh přikrývky je vhodný zejména pro zimomřivé zákazníky, převážně v zimním období nebo do chladnějších domů, kde se pokojová teplota nedostane nad 20 stupňů celsia.

Extra hřejivá DUO přikrývka (obsah náplně 2 x 200g/m²) označuje dvě přikrývky sešité k sobě, které nelze od sebe rozdělit, tímto prošitím vzniká uprostřed izolační vzduchová kapsa, která zvyšuje termoizolační vlastnosti přikrývky. Tato přikrývka je určena pro hodně zimomřivé zákazníky, kteří ji budou využívat pouze pro zimní období. Je vhodná na chaty či do pokojů, kde se teplota drží pod 18 stupňů celsia.