Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

celoroční set SILBA

Povrchová tkanina polštáře je vyrobena ze 100% polyesteru, která je doplněna o aktivní častice stříbra, které zamezují šíření bakterií. Náplň polštáře tvoří směs polyesterových kuliček a PUR tyčinek. U varianty Economy nelze regulovat vnitřní náplň polštáře. U dražší varianty je možné regulovat vnitřní náplň polštáře. K dražší variantě získáte dárek zdarma náplň do polštáře.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Povrchová tkanina polštáře Silba je vyrobena ze 100% polyesteru, která je doplněna o aktivní častice stříbra. U setu Economy nemá polštář boční zip a vnitřní náplň polštáře se nedá regulovat. U druhé dražší varianty setu je vnější povlak polštáře na zip, díky tomu ho můžete prát samostatně. Náplň polštáře tvoří směs polyesterových kuliček a PUR tyčinek, které jsou uloženy v samostatném vnitřní vaku na zip. Díky samostatnému vaku si můžete náplň regulovat dle vlastní potřeby.

Celoroční přikrývka Silba je vyrobená ze 100% polyesteru a je doplněna o aktivní častice stříbra. Tyto častice dodávají přikrývce antibakteriální účinky, zamezují tak množení bakterií. Nápň přikrývky tvoří 100% termopojené rouno.

Öko Tex  

PŘEDNOSTI

  • dražší varianta s polštářem na zip a náplní zdarma
  • varianta Economy bez regulace vnitřní náplně u polštáře
  • lehká a plývavá přikrývka
  • antibakteriální, díky částicím stříbra
  • stříbro zamezuje množení bakteriím
  • dlouhá životnost
  • baleno v PVC tašce s uchem

TIPY NA ÚDRŽBU

Ošetřování setu Silba praním doporučujeme provádět minimálně 2 krát ročně, v závislosti na intenzitě pocení. Praní je možné provádět v domácí pračce při teplotě vody do 40°C. Nebělit prostředky obsahující chlór. Výrobek je možné sušit v sušičce. Sušení se má provádět až do vyprchání veškeré vlhkosti.

Prát při maximální teplotě 40°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při normálním sušícím programu Žehlení při teplotě max. 110°C Výrobek je možno chemicky čistit