Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

Memory CUBE COOL

Anatomický paměťový polštář Memory CUBE Cool je vyroben z visco elastivcké pěny, která se tělesným zahřiváním přizpůsobí tvaru krční páteře a dodá ji tak behěm spánku dostatečnou úlevu a odpočinek díky perforaci a masážním kostkám Cube. Modré kostky jsou navíc obohaceny o příjemná chladivý efekt, takže už vás nebude trápit nadměrné pocení. Potah navíc jako dárek zdarma.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Jádro anatomického polštáře je kombinací perforované paměťové pěny Cube, kdy na středu polštáře je použita chladivá gelová pěna pro dokonalé uvolnění krční páteře. Potah polštáře ze 100% pevného polyesteru je snímatelný a pratelný, což zajišťuje vysokou hygienu. Součástí balení je jeden potah zdarma navíc. Výška poltáře je cca 12 cm.

Öko Tex  

PŘEDNOSTI

  • chladivý efekt díky gelovému středu
  • perforovaná paměťová pěna
  • masážní kostky CUBE
  • baleno v dárkové tašce se zipem
  • snípatelný potah
  • jeden potah navíc jako dárek
  • baleno v dárkové tašce se zipem

TIPY NA ÚDRŽBU

Ošetřování povlaku anatomického polštáře praním doporučujeme provádět minimálně 2x ročně, v závislosti na intenzitě pocení. Obal polštáře se zipem je možné prát samostatně, čímž se také prodlužuje životnost celého polštáře. Praní je možné provádět v domácí pračce při teplotě vody do 40°C v jemném cyklu. Nebělit prostředky obsahující chlór. Pro sušení se doporučuje nízký stupeň teploty vzduchu. Sušení se má provádět až do vyprchání veškeré vlhkosti. Aby byl polštář jako nový, doporučujeme vložit do sušičky při sušení tenisový míček.

Prát při maximální teplotě 40°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení Výrobek se nesmí žehlit Výrobek je možno chemicky čistit