Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

Dream DUO VISCO

Anatomický polštář Dream Duo Visco je vyjmečný tím, že se skládá ze dvou pěn, kdy jednu stranu tvoří zelená BIO pěna s větším paměťovým efektem, obohacená o přírodní prvky exenciálních olejů bez parfemace, která se perfektně přizpůsobuje tvaru hlavy. Druhou stranu dotváří jemnější bílá viscoelatická pěna bez paměťového efektu, která se rychle vrací do původního tvaru. Polštář má tak dvě tuhosti měkčí bílou a tvrdší zelenou stranu a vy si můžete vybrat, která Vám bude příjemnější. Anatomický polštář je voděodolný a antibakteriální. Váha polštáře je 1,45 kg. Výška polštáře je cca 13 cm. Součástí balení je potah zdarma.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Anatomický polštář Dream Duo Visco se skládá ze dvou pěn, ze zelené BIO z paměťové pěny (hustota 42 g/l), která dokonale kopíruje tvar krční páteře a je pocitově tužší (pomaleji se vrací do svého původního tvaru) a bílé viscoelastické extra jemné pěny, která se rychleji vrací do původního tvaru a je současně mekčí, připomínající latexovou pěnu (hustota 53 g/l). Povlak polštáře je snímatelný na zip a je tvořen z 60% polyesteru a z 40% přírodního Lyocellu. Gramáž tkaniny je 380 g/m². Rozměry polštáře jsou cca 42x72x13 cm.

Öko Tex  

PŘEDNOSTI

  • dvě tuhostu
  • polštář si můžete otáčet na měkčí a tužší stranu
  • perforované vzdušné jádro
  • snímatelný povlak
  • jeden potah navíc zdarma
  • baleno v dárkové tašce na zip

TIPY NA ÚDRŽBU

Ošetřování povlaku anatomického polštáře Dream Duo Visco praním doporučujeme provádět minimálně 2x ročně, v závislosti na intenzitě pocení. Obal polštáře se zipem je možné prát samostatně, čímž se také prodlužuje životnost celého polštáře. Praní je možné provádět v domácí pračce při teplotě vody do 40°C v jemném cyklu. Nebělit prostředky obsahující chlór. Pro sušení se doporučuje nízký stupeň teploty vzduchu. Sušení se má provádět až do vyprchání veškeré vlhkosti. Aby byl polštář jako nový, doporučujeme vložit do sušičky při sušení tenisový míček.

Prát při maximální teplotě 40°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení Výrobek se nesmí žehlit Výrobek je možno chemicky čistit