Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

Dream BIO MEMORY

Anatomický polštář PiCaSo Dream BIO MEMORY je vyroben z tzv. bio líné pěny, která  obsahuje čisté přírodní oleje. Je antibakteriální a nevytváří živé prostředí pro roztoče a mikroorganismy. Díky antidekubitním prořezům v horní i dolní části polštáře dochází k lepšímu prokrvení krčních svalů a šíjových obratlů. Vysoce kvalitní snímatelný a pratelný potah polštáře zajišťuje vysokou hygienu výrobku.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Anatomický polštář PiCaSo Dream BIO MEMORY je vyroben z tzv. bio líné pěny, která obsahuje čisté přírodní oleje. Je antibakteriální a nevytváří živé prostředí pro roztoče a mikroorganismy. Díky antidekubitním prořezům v horní i dolní části polštáře dochází k lepšímu prokrvení krčních svalů a šíjových obratlů. Vysoce kvalitní, snímatelný a pratelný potah polštáře (který je opatřený zipem) zajišťuje vysokou hygienu výrobku. Potah polštáře je složen z 76% polyesteru, 24% viskózy zajišťující dokonalou savost. Vrchní design potahu se může lišit od obrázku, díky změně designu tkaniny od dodavatele. Polštář se vyrábí v rozměru 42 x 72 x 13 cm.

Öko Tex  

PŘEDNOSTI

  • BIO pěna - obsahuje čisté přírodní oleje
  • pěna je antibakteriální
  • nevytváří živé prostředí pro roztoče a mikroorganismy
  • přispívá lepšímu prokrvení krčních svalů a šíjových obratlů
  • dlouhá živostnot
  • kvalitní snímatelný a pratelný potah se zipem
  • potah obsahuje viskózu 24%
  • dodávano v dárkové zipové tašce

TIPY NA ÚDRŽBU

Ošetřování povlaku anatomického polštáře Dream BIO MEMORY praním doporučujeme provádět minimálně 2x ročně, v závislosti na intenzitě pocení. Obal polštáře se zipem je možné prát samostatně, čímž se také prodlužuje životnost celého polštáře. Praní je možné provádět v domácí pračce při teplotě vody do 60°C v jemném cyklu. Nebělit prostředky obsahující chlór. Pro sušení se doporučuje nízký stupeň teploty vzduchu – do cca 60°C. Sušení se má provádět až do vyprchání veškeré vlhkosti. Aby byl polštář jako nový, doporučujeme vložit do sušičky při sušení tenisový míček.

Prát při maximální teplotě 60°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení Žehlení při teplotě max. 110°C Výrobek se nesmí chemicky čistit