Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

ClimaActive WELLNESS zelený

Anatomický polštář ClimaActive Wellness uleví vaší krční páteři díky paměťové pěně, která tvoří obvod a základnu polštáře. Střed anatomického polštáře je doplněn o masážní zelenou BIO pěnu obohacenou o éterické oleje (bez parfemace) tvořenou otevřenými buňkami, které vyživují pokožku a dodávají tělu energii během spánku. Jádro polštáře je voděodolné a antibakteriální. Zipový polak polštáře je snímatelný a samostatně pratelný. Zvýhodněná cena na 2 kusy. Součástí balení je jeden potah zdarma.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 3 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Anatomický polštář se skládá po obvodu z perforované (prodyšné) paměťové pěny, kdy jeho střed je tvořen masážní BIO pěnou obohacenou o éterické oleje (bez parfemace). Povlak polštáře je snímatelný na zip a je tvořen z 60% polyesteru a z 40% přírodního Lyocellu. Gramáž tkaniny je 380 g/m². Výška polštáře je cca 12 cm.

Öko Tex  

PŘEDNOSTI

  • zelený střed z BIO pěny s éterickými oleji bez vůně
  • masážní efekt
  • střed polštáře zajišťuje měkkost a svěžest
  • rám polštáře tvoří paměťová pěna
  • snimátelný potah na zip, jehož část tvoří přírodní Lyocell
  • balené v dárkové tašce na zip
  • zvýhodněná cena na 2 kusy
  • jeden potah zdarma součástí balení

TIPY NA ÚDRŽBU

Ošetřování povlaku anatomického polštáře ClimaActive Wellness praním doporučujeme provádět minimálně 2x ročně, v závislosti na intenzitě pocení. Obal polštáře se zipem je možné prát samostatně, čímž se také prodlužuje životnost celého polštáře. Praní je možné provádět v domácí pračce při teplotě vody do 40°C v jemném cyklu. Nebělit prostředky obsahující chlór. Pro sušení se doporučuje nízký stupeň teploty vzduchu. Sušení se má provádět až do vyprchání veškeré vlhkosti. Aby byl polštář jako nový, doporučujeme vložit do sušičky při sušení tenisový míček.

 

Prát při maximální teplotě 40°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení Výrobek se nesmí žehlit Výrobek je možno chemicky čistit