Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

ClimaActive WELLNESS hnědý

Anatomický polštář ClimaActive Wellness hnědy uleví vaší krční páteři díky paměťové perforované pěně, která tvoří obvod a základnu polštáře. Střed anatomického polštáře je doplněn o masážní velmi měkkou hnědou pěnu tvořenou otevřenými buňkami, které polštář dokonale provzdušní a vy se tak nebudete během spánku potit. Jádro polštáře je voděodolné a antibakteriální. Zipový polak polštáře je snímatelný a samostatně pratelný. Zvýhodněná cena na 2 kusy. Součástí balení je jeden potah zdarma.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 3 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Anatomický polštář se skládá po obvodu z perforované (prodyšné) paměťové pěny, kdy jeho střed je tvořen masážní měkkou hnědou pěnou. Povlak polštáře je snímatelný na zip a je tvořen z 60% polyesteru a z 40% přírodního Lyocellu. Gramáž tkaniny je 380 g/m². Výška polštáře je cca 12 cm.

PŘEDNOSTI

  • masážní střed
  • rám polštáře tvoří paměťová pěna
  • snimátelný potah na zip, jehož část tvoří přírodní Lyocell
  • balené v dárkové tašce na zip
  • zvýhodněná cena na 2 kusy
  • jeden potah zdarma součástí balení

TIPY NA ÚDRŽBU

Ošetřování povlaku anatomického polštáře ClimaActive Wellness praním doporučujeme provádět minimálně 2x ročně, v závislosti na intenzitě pocení. Obal polštáře se zipem je možné prát samostatně, čímž se také prodlužuje životnost celého polštáře. Praní je možné provádět v domácí pračce při teplotě vody do 40°C v jemném cyklu. Nebělit prostředky obsahující chlór. Pro sušení se doporučuje nízký stupeň teploty vzduchu. Sušení se má provádět až do vyprchání veškeré vlhkosti. Aby byl polštář jako nový, doporučujeme vložit do sušičky při sušení tenisový míček.