Doprava nad 1000,- ZDARMA
0

CLIMAACTIVE MEMORY

S anatomickým perforovaným polštářem ClimaActive Memory už Vás trápit bolesti hlavy nebudou, pomáhá zaujmout správnou polohu krční páteře. Je vyroben z viscoelastické paměťové pěny, která je trvale nedeformovatelná ani po extrémním zatížení. Paměťová pěna ideálně rozkládá tlak a přinese Vám tak ideální komfort během spánku. Vysoce kvalitní, snímatelný a pratelný potah polštáře zajišťuje vysokou hygienu výrobku. Součástí balení je jeden potah zdarma.

Varianta:
Množství:

Skladem: dodání do 4 pracovních dní

Údaje o produktu

SLOŽENÍ

Anatomický polštář ClimaActive Memory je vyroben z viscoelastické paměťové pěny, která je trvale nedeformovatelná ani po extrémním zatížení. Paměťová pěna ideálně rozkládá tlak hlavy a přinese Vám tak ideální komfort během spánku, jelikož se dokonale přizpůsobí tvaru Vaší hlavy působením tělesné teploty. Vysoce kvalitní, snímatelný a pratelný potah ze 100% polyesteru, který je opatřený zipem, zajišťuje vysokou hygienu výrobku. Vrchní design potahu se může lišit od obrázku, díky změně designu tkaniny od dodavatele. Polštář se vyrábí v rozměru 42 x 72 cm. Výška nižší strany polštáře cca 10 cm a vyšší strany polštáře 12 cm. Součástí balení je jeden potah zdarma.

PŘEDNOSTI

  • nesléhavost
  • kvalitní pěna
  • optimální opora hlavy
  • snímatelný a pratelný potah se zipem
  • dlouhá životnost polštáře
  • dvě výšky (vlnky) pro optimální nastavení
  • dodáváno v dárkové zipové tašce
  • jeden potah navíc zdarma

TIPY NA ÚDRŽBU

Ošetřování povlaku anatomického polštáře ClimaActive Memory praním doporučujeme provádět minimálně 2x ročně, v závislosti na intenzitě pocení. Obal polštáře se zipem je možné prát samostatně, čímž se také prodlužuje životnost celého polštáře. Praní je možné provádět v domácí pračce při teplotě vody do 40°C v jemném cyklu. Nebělit prostředky obsahující chlór. Pro sušení se doporučuje nízký stupeň teploty vzduchu. Sušení se má provádět až do vyprchání veškeré vlhkosti. Aby byl polštář jako nový, doporučujeme vložit do sušičky při sušení tenisový míček.

Prát při maximální teplotě 40°C Výrobek se nesmí bělit prostředky uvolňujícími chlór Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení Výrobek se nesmí žehlit Výrobek je možno chemicky čistit