Čím dál častěji nám od Vás chodily dotazy na vyšší a komfortní podložky, které by vás zbavily nerovností vaší stávající matrace a zároveň tak prodloužily i její životnost. Proto jsme dlouho nelenili a dali hlavy dohromady, abychom vám s příchodem jara mohli nabídnout novinky, které splní vaše požadavky a očekávání v podobě nových komfortních vysokých podložek neboli toperů na matrace.

Topper (podložka na matraci)

Prvním z nich je topper Pur, jeho celková výška je 6 cm včetně potahu a samotná výška PUR jádra je 4 cm. Tento topper má 7 zón s masážním efektem v oblasti kyčlí a ramen. Potah topperu je po stranách opatřen zipem pro snadnější údržbu v domácích podmínkách a je podšitý termopojeným polyesterovým rounem o hmotnosti 150 g/m². Vysoká gramáž celého potahu je složena z 76% polyesteru a 24% viskózy, vytváří silnou a vzdušnou separační vrstvu mezi lidským tělem a jádrem topperu a současně brání pronikání tělesné vlhkosti do jádra.

Další novinkou je topper VISCO o výšce 6 cm v potahu, na který již čekala řada z vás, poněvadž vlastnosti VISCO-elastické neboli paměťové pěny ocení nejeden zákazník. Visco-elastická pěna má bezesporu několik výhod, které ocení zejména zákazníci trpící na bolesti pohybového aparátu, ale čím dál tím častěji zjišťujeme, že jí dávají přednost i zákazníci, kteří žádné zdravotní problémy nemají. A důvod, proč tomu tak je? Je jednoduchý. Díky působení tělesné teploty se VISCO pěna dokonale přizpůsobí anatomii těla a obejme vás během spánku, což působí příjemně a pohodlně, jakmile však z VISCO pěny vstaneme, vrací se pomalým pohybem do původního stavu. Proto je VISCO pěna mezi vámi čím dál tím více oblíbená. Potah topperu je také jako u předešlého topperu PUR opatřen na bocích zipem pro jeho snadnou údržbu v domácích podmínkách na 60°C v jemném cyklu. Více o podložce VISCO z paměťové pěny se dočtete zde.