Valentýn by se neměl stát jediným dnem, kdy si na sebe zamilovaní pořádně udělají čas. Nezapomínejte na to! Krásný a nevšední večer přeci můžete společně zažít i kdykoliv jindy během celého roku.

 

Povídejte si anebo taky ne

Jednou za čas si zalezte společně pod peřinu a povídejte si.  Komunikace je ve vztahu nenahraditelná. Sdílejte navzájem své  aktuální prožitky, obavy, sny či plány. Nezapomínejte také na  vzájemnou podporu. Ve dvou se to lépe táhne!

Máte jen chuť v tichosti se přivinout ke svému milému? Udělejte to!  Nechte při tom znít příjemnou muziku nebo si pusťte oblíbený film.  Krásný prožitek můžete společně sdílet i beze slov. Milostná postelová  zábava je živým důkazem! :-)

K příležitosti oslav dne sv. Valentýna si můžete udělat radost například společným dárkem v podobě nového pohodlného setu lůžkovin. Příjemné a měkké peřiny vás budou každý večer lákat do postele a takovému komfortu se jen stěží odolává.

 

Nejen snídaně do postele

Není řečeno, že musíte překvapit pouze snídaní do postele. Nechce se vám vařit? Máte chuť na něco konkrétního? Čas od času si od vaření odpočiňte a nechte si přivézt nějakou tu dobrotu rovnou domů. A vychutnejte si jídlo klidně v posteli.

Pokud máte obavy, že byste mohli něco vylít či zanechat po jídle mastné fleky v posteli, nenechávejte nic náhodě a obstarejte si podložku na matraci, která vás případných obav rychle zbaví.

 

Partnerská masáž nikdy nezklame

Ruku na srdce! Téměř každý si 'zachrochtá' blahem při představě, že na něj doma čeká masáž.

Vystřídejte se s partnerem nebo si jeden večer vychutnejte masáž vy a další večer vaše drahá polovička.

Mějte po ruce voňavé tělové olejíčky a mléka. Dodají pokožce ideální vláčnost a božskou vůní, která zapůsobí jako afrodiziakum a nepřestane vás svádět. Díky kombinaci masírování a vůně tak může příjemná masáž lichotivě ovlivnit sexuální aktivitu ve vašem vztahu.

Tak s chutí do toho! :-)