Neustále se pro Vás snažíme rozšiřovat náš sortiment ložních výrobků, proto jsme do naší nabídky po dlouhé přípravě zařadili i matrace, které jsou taktéž nedílnou součástí zdravého a komfortního odpočinku během spánku. Matrace jsme se snažili vybírat tak, aby byly příjemné na první pocit, měly patentovaná jádra, disponovaly pratelným a snímatelným potahem, který jde jednoduše rozdělit na dvě části, tak abyste si ho mohli prát ve vlastní pračce v pohodlí domova, aby byly matrace dostatečně vysoké pro pohodlné uléhání a vstávaní a byly z kvalitních materiálů s delší záruční lhůtou 5 let.

Matrace v naší nabídce výškově začínají od 18 cm včetně potahu a jsou rodělěny podle skladby jádra na:

  • matrace ze studené pěny
  • matrace z paměťové pěny
  • matrace taštičkové
  • matrace z latexové pěny.

Jednou z nejvíce oblíbených matrací je matrace z paměťové pěny Super Fox, která se vyrábí hned v několika výškách 20 cm, 22 cm, 24 cm a 26 cm. Horní pěnu matrace Fox tvoří tzv. líná (paměťová) pěna, která dokonale kopíruje linie těla a působí jako stav beztíže. Pod paměťovou pěnu jsou navrženy skladby studených pěn, aby matrace měla současně pevnou základnu a nepůsobila příliš měkkým dojmem. Matrace disponuje delší záruční lhůtou na jádro 6 let. Potah matrace je doplněný o odvětrávací mřížku kolem celého obvodu, aby se v ní zbytečně nedržela vlhkost, která pak podporuje tvorbu různých bakterií.

Naopak pro zákazníky, kteří jsou dostatečně fit a netrápí je časté bolesti jakékoliv části těla, jsou vhodnější tvrdší matrace Amundsen nebo Romatika Kašmír. Tyto matrace spadají do kategorie tvrdších matrací, disponují sedmi anatomickými zónami a jsou dokonale odvětrávané.

I do budoucna budeme naši nabídku stále rozšiřovat, abychom se co nejvíce přiblížili Vašim požadavkům a zajistili Vám tak komfortní odpočinek a patřičnou regeneraci, zatím co vy můžete klidně snít.