Třetinu života strávíme v posteli, potažmo v ložnici. Neměli bychom na ni tedy zapomínat ani o Vánocích. Máme pro vás 4 tipy na dárky, které vám v ložnici zpříjemní strávený čas a usínání.

1. Obraz

Chystáte se jít spát, ale brání vám v tom nespočet hlasitých myšlenek, na které jste během dne neměli čas? Takovou situaci zná jistě každý člověk. Obrazová terapie je jeden ze způsobů, jak svou mysl uklidnit a oddat se meditaci. Obrazy volte spíše abstraktní anebo jednoduše řečeno takové, které vás na první pohled uklidní a oslní

 Tip pro lepší usínání: Pár minut před zhasnutím se plně koncentrujte a relaxujte při pohledu na obraz. Nedávejte šanci a prostor negativním myšlenkám!   

2. Levandulový polštář

Provoňte si lůžko s levandulovým polštářem. Příjemná a lehká vůně levandule se postará o stimulaci vašich smyslů a ovlivní délku i kvalitu spánku. Všeobecně vůně a zápachy mají dopad na naše příjemné či hrůzostrašné snění.  A levandulový polštář se na něm podílí samozřejmě pozitivně.

Praktické řešení na zip zaručuje snadnější údržbu a navíc si můžete regulovat množství výplně podle své potřeby. Spánek s takovým polštářem už nikdy nebude jako doposud. Pozor! Hrozí vysoká návykovost!   :-)

3. Šperkovnice

Nezbytností každé ženy, bez rozdílu věku! Věřte, že i vaše prababičky své poklady ukrývaly v této praktické věcičce. Původní klasické šperkovnice se vyráběly obvykle s hrající a otáčející figurkou. Věříme, že melodie šperkovnice sloužila v té době jako dnešní alarm. Upozornila tak na případné zloděje.

Dnešní zabezpečení domova je naštěstí mnohem spolehlivější, a tak se mohou designéři plně soustředit na vzhled šperkovnice.  Pořídíte je v různých barvách a tvarech.  Takovým dárkem jistě potěšíte nejen sebe, ale třeba i maminku!

4. Povlečení

Povlečení je velmi vděčným a praktickým dárkem.  Důležitý je nejen jeho vzhled, ale hlavně materiál. Doporučujeme například mako saténové povlečení, které si díky své jemnosti a kvalitní egyptské bavlně určitě zamilujete! Dlouhovláknitá česaná bavlna je vysoce kvalitní materiál, který zajistí mimořádnou hebkost a dlouhou životnost povlečení.